Co znaczy to wrażenie pulsowania brzucha?

Witam. Leżąc na plecach pulsuje mi brzuch. Mam wrażenie że dzieje się to w rytm bądź częstotliwość tętna. Czy to jest prawidłowe? Czuje też tętno w innych częściach ciala, ale najbardziej nurtuje mnie ten brzuch. Nie mam nerwicy, ciśnienie w normie.

Dzień dobry. Poza nerwicą, inne trudności z obszaru funkcjonowania psychologicznego również mogą dawać podobne objawy. Warto przeprowadzić diagnostykę także w tym zakresie. Pozdrawiam.