Co znaczy trzon macicy w takim tyłozgięciu?

Witam . Prosze o onterpretacje wyniku usg. Trzon macicy w tylozgieciu o gr 41 mm. Endometrium 3 mm. Echo środkowe niewidoncsne. Jajnik lewy niewidoczny. Jajnik prawy 40*21*23 .struktura prawidlowa zatarta..nie uwidoczniono zmian patologicznych w rzucie przydatkow-tak.zatoka daglasa wolna..Biorę tsbletki antykoncepcyjne od roku.jajnik lewy mial torbiel endometrialna i zostal czesciowo usuniety.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W badaniu usg nie ma zmian podejrzanych ale zawsze taki wynik powinien ocenić lekarz, który skierował panią na badanie.