Co oznacza trzon macicy w tyłozgięciu i przodopochyleniu?

Trzon macicy w tyłozgięciu i przodopochyleniu 47×35×47 mm Echo endometrium o równym przebiegu , szerokości do 4,5 mm bez zmian ogniskowych, Z zatartym echem echem centralnym bez zmian patologicznych unaczynienia PD. Jajnik lewy o wym 41×18mm Prawy 38×20 .W obu dość liczne drobne pęcherzyki z tendencją do układania się obwodowe PCO-podobnie Zatoką bez płynu. Dodam ,ze pcos mam stwierdzone od 6 lat A teraz byłam na 2 usg i lekarze powiedzieli ze podejrzewają ze to nie pcos. Co to może być? Proszę o pomoc od 6 lat mam stwierdzone problemy z hormonami -podwyższona prolaktyna , testosteron,hiperandrogenizm, mikrogruczolak przysadki mózgowej , podwyższone Dhea

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szersza diagnostyka , proszę koniecznie udac się do ginekologa