Co znaczy uczucie guli w przełyku oraz czasami ból w klatce piersiowej?

Witam od 3 dni mam uczucie guli w przelykuoraz czasami ból w klatce piersiowej, podczas picia gorącej herbaty boli najbardziej i cały czas mam zgage dodam że od kilku miesięcy pije kilka piw dziennie mam syna który ostatnio choruje i się przez to denerwuje, czy z czasem ta gula przejdzie sama czy też muszę zgłosić się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.