Czy ból w klatce piersiowej i plecach może być spowodowany przewodem pokarmowym?

Czy ból w klatce piersiowej i plecach moze być spowodowany przewodem pokarmowym? Gdy zjem cos słodkiego albo ostrego to boli mnie żołądek , mam zgage i w nocy sie budze z bólem.2 lata temu przez nerwy miałam zapalenie zoladka i przelyku, czy ponowna jest gastroskopia?

Dzień dobry,

Refluks żołądkowo -przełykowy, zapalenie błony śluzowej przewodu pokarmowego może dawać takie zmiany.
Proszę zgłosić się do lekarza w celu dalszej diagnostyki.