Co znaczy uczucie suchego, pustego żołądka?

Witam! Od jakiś kilku lat w okresie zimowym odczuwam problemy z żoładkiem. Ból promieniujący do lewej częsci klatki piersiowej, bół zoladka rzadko zgaga, bardziej uczucie czegoś w gardle po jedzeniu i po przetrawieniu oraz uczucie kamienia na zołądku. Lekarz wypisał mi panpraxol , który jako jedyny mi pomagał, dolegliwości ustępowały Zrobiłam morfologię, usg brzucha gastroskopię ale nic nie wykazały. Czuję się coraz gorzej z powodu dyskofortu zoladka i boleści z tym zwiazne. Mam uczucie suchego zolądka ,pustego jakby "poobijanego" nie wiem czy warto sie zgłosić do lekarza rodzinnego bo moze stwierdzić , że już wszystko zrobił a wyniki są ok. A mnie dalej boli. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i bezpośrednia ocena , sadze ze Wskazana będzie konsultacja lekarza gastroenterologa