Dlaczego mam nudności i uczucie ciężkiego żołądka?

Witam, Od trzech miesięcy mam codziennie nudności oraz czasem wstępują uczucie ciężkiego żołądka. Wszystko zaczęło sie własnie trzy miesiące temu. Miałam wtedy równiez dziwne uczucie strachu leku. Byłam u lekarza rodzinnego i zlecił badania tarczycy. Z wyników (bardzo wyskoie ant-Tpo) oraz usg wyszło Hasimoto. Otrzymałam Euthyrox25. Niestety mdłości i uczucie cięzkiego żołądka pozostało. Lekarz rodzinny zlecił podstawowe badania na wątrobe trzustke morfologie ob, mocz. Wyniki wyszły idealne. Zlecił branie przez miesiąc Heliced oraz debretin. Jeżeli chodzi o zołądek to czuje zdecydowana poprawe jednak nudności pozostały. Lekarz rodzinny podejrzewa że mam to na tle nerwowym. Czy może to byc cos bardzej poważnego. Nie mam żadnych innych objawów ze strony układu pokarmowego poza nudnościami. Za miesiąc mam gastroskopie. Denerwuje sie bardzo czynie jestem na cos poważnego chora. Mam dwójke małych dzieci. Nudności bardzo mi przeszkadzaja.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było usg jamy brzusznej ? Sadze ze wskazana jest wizyta u lekarza gastroenterologa