Nudności i bóle żołądka a przyjmowanie leku Velaxin

Witam, od roku przyjmuję Velaxin. Większość działań niepożądanych opisanych w ulotce dotyczy właśnie mnie, ale generalnie jest ok. Jednak od jakichś dwóch tygodni odczuwam nudności, coś w rodzaju bólu żołądka i zastanawiam się czy ww tabletki nie wpłynęły szkodliwie na moją wątrobę, trzustke czy żołądek?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przyjmowany lek bardzo rzadko wywołuje silne działania niepożądane. Jeżeli dolegliwości pojawiły się nagle, to przyczyny może mieć związek z zupełnie inną chorobą. Wskazany jest kontakt z lekarzem, wykluczyć należy też możliwość interakcji z innymi stosowanymi lekami.