Przyjmowanie leków Miansec, Velaxin i Memotropil a spożywanie alkoholu

zażywam miansec i velaxin, razem z memotropilem. czasami piję alkohol, raz na 2-3 miesiące, albo więcej. czy konsekwencje mogą być groźne? wydaje mi się, że te leki nie sąbardzo mocne, ale zaczynam się zastanawiać czy nie robię źle i czy coś może mi się stać.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku stosowania wymienionych leków nie powinno się spożywać alkoholu. Proszę zatem zaprzestać spożywania napojów alkoholowych.