Co znaczy wyrównanie lordozy lędźwiowej z dyskretnym lewobocznym skrzywieniem kręgosłupa?
RTG kręgosłupa L/S mam pytanie odnośnie wyniku co znaczy wyrównanie lordozy lędźwiowej z dyskretnym lewobocznym skrzywieniem kręgosłupa dziecko ma 6lat i choruje na hemofilie

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Świadczyć to może o zmianach zwyrodnieniowych. Sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie w celu konsultacji.
Pozdrawiam.