Co znaczy zapis wyników TSH?

Witam :) czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego tak jest i co to znaczy ? TSH 19.04 5,25 bez lekow kontrola za miesac 25.05 6,19 eutyrox 25 mg pół tabletki 17.08 6.87 dawka eutyroxu 25 mg cała tabletka 02.10. 4,150 , dodam ze przez te miesiace od sierpnia do teraz nie bralam leków regularnia , dziekuje za odpowiedz , Innych badań na tarczyce nie robilam

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki wskazują na niedoczynność tarczycy, należałoby wykonać jeszcze oznaczenie ft3 ft4 ,anty TPO oraz USG tarczycy. Tsh dalej za wysokie jak na pani wiek, powinno być poniżej 2,5.
Pozdrawiam