Co znaczy, że węzłów chłonnych okołotarczycowych nie uwidoczniono?

Proszę o interpretację wyników badania USG tarczycy. Tarczyca o wym.: cieśń szer. 3mm, płat prawy 14x19x43mm, płat lewy 13x17x43mm. Miąsz tarczycy o niezbyt jednorodnej echostrukturze,w lewym płacie widoczny hypoechogeniczny obszar śred. 2,5 mm (torbiel?), poza tym tarczyca bez uchwytnych zmian ogniskowych. Węzłów chłonnych okołotarczycowych nie uwidoczniono.

Lek. Tomasz Budlewski

to ze najprawdopodobniej nie są powiększone. wskazana wizyta u endokrynologa i odpowiednia dalsza diagnostyka