Co znaczy zgrubienie na czole, które się powiększa?

Dobry wieczór. Mam 18 lat. Na czole widoczne jest zgrubienie, które powoli się powiększa. Od pewnego czasu mam bóle i zawroty głowy, zaburzenia równowagi, bardzo rzadko ale też zasłabnięcia, czasami boli mnie ręka jakby nie była moja, jest jakby bezwładna, codziennie zdarzają mi się tak jakby zawieszenia (mój wzrok kieruje się w jeden punkt) w wakacje wydaje mi się że miałam atak padaczki (czułam jak się trzęsę i wszystko wokół mnie, nie mogłam się ruszyć). Co to może być? Proszę o pomoc.

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu, badanie fizykalne i badania pracowniane. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Wszystko razem najbardziej wygląda na nerwicę, jednak najpierw musimy wykluczyć wszystkie choroby somatyczne. Czyli diagnostyka, diagnostyka i jeszcze raz diagnostyka.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.