Jakie jest źródło moich problemów?

Witam, mam 24 lata i od stycznia borykam się problemami taki jak problem z napełnieniem płuc (do pełna) problem z oddychaniem, ból głowy, ból karku (odcinak szyjnego) do tego otępienie, Oraz ból przy naciskaniu pod mostkiem tak jakby przepona. Stało mi się to jak pracowałem fizycznie, i chyba przy podnoszeniu ciężkich rzeczy. Głowa przebadana, TK głowy i odcinka szyjnego, głowa czysta, delikatna krzywizna kręgosłupa, płuca badane i jest ok. Więc gdzie szukać dalej. Czytałem coś o przepuklinie przepony.?? Proszę o poradę i do jakiego lekarza iść. Pozdrawiam i dziękuję.

Witam! Nie można wykluczyć emocjonalnego podłoża zgłaszanych dolegliwości. Nerwica może dawać objawy identyczne jak "choroby somatyczne". Jeżeli w badaniu fizykalnym i badaniach pracownianych nie znajdujemy przyczyny objawów, to zawsze należy brać pod uwagę przyczynę nerwicową. Należy skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Powinni sobie z Pańskimi dolegliwościami poradzić. Powodzenia W. Łuczkowski.