Jak sprawdzić przyczynę problemów z równowagą?

Od ok 2 lat mam problemy z rownowagą i zawroty głowy. Czasami czesciej czasami rzadziej. Neurolog, laryngolog i okulista nic nie stwierdzili, morfologia, cukier, tsh, Fe, ob w normie. Zauwazyłam ze zawroty pojawiaja sie tez czesto podczas czytania, ogladania filmow itp Czy moźe byc to problem z kregoslupem szyjnym? Warto to sprawdzic czy moźe jednak cos innego?

Witam!
Przy prawidłowych wynikach badań pracownianych i "ujemnych" konsultacjach u lekarzy somatyków należy się zastanowić nad tłem nerwicowym. Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna i ew. podjęcie odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.