Co znaczy znaczne spłycenie lordozy szyjnej?

Znaczne spłycenie lordozy szyjnej.Drobne osteofity na przyległych krawędziach trzonu c5-/6.Krażek m- k c5/6 z cechami zmian zwyrodnieniowych postaci obniżenia sygnału pozostałe krążki c odwodnione .Centralna wypuklina krążka m- k c5/6 z modelacia worka oponowego i redukcja rezerwy objętościowe kanału kręgowego .Drobna cetralną wypuklina krążka m- k c6/7 z niewielką modelacia worka oponowego .proszę o dokładne wyjaśnienie kobieta lat 38.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie