Co zrobić aby dotlenić mózg?

Od wielu lat szukam przyczyny ogromnego zmęczenia.Wyniki mam dobre.Biorę Euthyrox 112.Badanie wykazało duże niedotlenienie mózgu.Jak mam sobie pomóc? Czy są na to jakieś leki?Czy jest jakaś szansa,że nie będę się czuła jak zombi?

Witam!
Proszę zgłosić się do neurologa, zrobić EEG. Poprawę "dotlenienia mózgu" można uzyskać poprawiając jego prawidłowe (ukrwienie) unaczynienie:Cavinton, Nicergolin, Piracetam lub inne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.