Co zrobić, by dotlenić mózg?

Mam pełno białka pasożytów we krwi oraz widać w niej same pasożyty. Erytrocyty są w mojej krwi tak zbite i posklejane że cud że jeszcze żyję(tak osądzili lekarze i zapytali czy miałam w ogóle siłę do nich przyjść) ma pani krew gęstą i silnie zakwaszony organizm-usłyszałam Dziś rano po śniadaniu zażyłam dwa vermoxy. Co mam zrobić by dotlenić mózg? Strasznie mnie ćmi głowa i czuję się permanentnie zmęczona. Dietę już wprowadzam Kawy nigdy nie pijam, zarobaczona jetem więc się odrobaczyłam co dalej

To wszystko jakieś dziwne.
Pasożyty leczy się lekami odpowiedni dobranymi do rodzaju pasożyta.
Skąd pomysł dotleniania mózgu? Przy zakażeniu pasożytem, jak przy każdej infekcji i większości chorób, zmęczenie jest jak najbardziej podstawowym objawem.
Proszę poskładać wszystkie wyniki badań i udać się na konsultację do innego lekarza celem zweryfikowania pierwszej diagnozy.