Co zrobić, aby podwyższyć wyniki badania krwi?

Witam serdecznie, ostatnio bardzo słabo się czuję, w ciągu 3 tygodni schudłam 7 kg, znajomi mówią mi, że mizernie wyglądam. Nie odchudzam się.Cały czas mogłabym spać, mam problemy z koncentracją. Zrobiłam badania i wyszło mi, że mam obniżoną Kreatyninę 18mg/dl , Mocznik 18 mg/dl, GGTP 8/UL, cholesterol 122 mg/dl, Sód 136 mEg/l i podwójnie żelazo 42 ug%. Moje pytanie brzmi: co oznacza obniżone GGTP? I co mam zrobić, aby podwyższyć te wyniki? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podwyższone GGTP jest to parametr świadczący o chorobach toczących się w drogach żółciowych. Nie ma potrzeby go podwyższać.
W przypadku znacznej senności proponuję zrobić badania hormonalne w kierunku chorób tarczycy.
Pozdrawiam