Co zrobić gdy krocze źle się goi?

Rana po nacięciu krocza chyba brzydko się goi. Niby jak dotykam nie czuje by się rozeszła, jednak szwy z czarnych zrobiły się zolte. Rana nie boli, nie jest czerwona i chyba nic się nie dzieje. Mój prywatny lekarz, który bierze niemało za konsultacje stwierdził, że jeśli mam wątpliwości powinnam udać się do szpitala w celu sprawdzenia (mam w domu 2tygodniowego noworodka i jest to niemożliwe) chciałabym się dowiedzieć jakich niedobrych cech wypatrywać ? Czy to normalne że czarne szwy są nagle żółte ? To rozpuszczalne

Proszę stosować przymoczki z Rivanolu i dbać o to by rana była sucha . Najważniejsze by się jak najszybciej wygoiło. Zawsze można później wykonać ewentualną delikatną korektę w znieczuleniu miejscowym. Pozdrawiam Tomasz Basta.