Co zrobić po wbiciu kolca w palec?

Dobry wieczor. 2 dni temu w palec serdeczny od srodka lewej dloni pomiedzy koscia srodkowa a ta przed opuszkiem wbil mi sie w palec jeden kolec od metalowej kolczatki dla psa bardzo gleboko poniewaz nie bolalo i po wyciagnieciu metalu krew nie leciala dlugo nie pojechalam na pogotowie, teraz palec jest dosc spuchniety ale juz nie boli natomiast nie moge go calkowicie wyprostowac ani zamknac nawet przy usilowaniu pomocy drugiej reki nie boli ale nie moge czy to cos powaznego moze byc? Prosze o Po

Witam. Jeśli doszło do przebicia się kolca do stawu, to niekoniecznie jest to koniec Pani kłopotów. Proponuję mimo wszystko pokazać palec chirurgowi