Co zrobić w przypadku nadmiernego pobudzenia oraz drętwienia rąk?

Witam ostatnio jestem strasznie pobudzony , drażliwy, w autobusie drętwieją mi ręce,(raz sie zdażyło). Nie moge czytać, bo nie mam jakieś zatrzymania, gdy czytam. Ogólnie to dawniej mogłem książkę, gazetę przeczytać, a teraz mam z tym problem. Często przesiaduje na intrenecie, czasem cały dzień. Kilka razy zemdlałem z drgawkami, czy to mogło być przez długie (także w nocy) przesiadywanie non stop przy komputerze?

Musi Pan zostać skonsultowany neurologicznie. Długotrwałe przesiadywanie przy komputerze może wywołać nawet napady padaczki. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.