Co zrobić w przypadku nagłych zawrotów głowy oraz nadmiernej potliwości u dziecka?

Witam serdecznie moj 6.5roczny synek mial dzis momentalnie zawroty glowy mowil ze nic nie widzi i jakos dziwnie przewracal oczami i jakby mnial zemdlec.i spocil sie bardzo i zbladl bylam na sorze ale wszystko niby ok co mam robic blagam o pomoc

Dzień Dobry Pani,

Warto byłoby ponownie/kontrolnie skonsultować niepokojące Panią symptomy u Pani Synka, u prowadzącego Pediatry, który zleci podstawowe oraz szczegółowe badania diagnostyczne, celem rozwiania u Pani obaw.

Z życzeniami radości oraz pomyślności dla Pani i Synka,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605