Utrudniony kontakt z 13-miesięcznym synkiem

Witam, martwię się o mojego synka 13 miesięcy. Od miesiąca mam z nim utrudniony kontakt mianowicie jak mówię do niego z bliskiej odległości to nieodwraca głowy w moim kierunku, natomiast, gdy jestem w łazience, albo innym pomieszczeniu w domu i wołam go natychmiast przybiega do mnie. Badanie słuchu nie wykazało nieprawidłowości. Proszę o odpowiedź

Dzień Dobry Pani :)

Warto byłoby skonsultować kontrolnie z Pediatrą niepokojący Panią symptom u Pani Synka, który zadecyduje o ewentualnym/dalszym
postępowaniu diagnostycznym.

Z życzeniami pomyślności oraz radości dla Pani i Synka,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605