Czy powinnam starać się o orzeczenie o niepełnosprawności czasowej?

Witam mój synek ma 20miesiecy od jutra ma wizytę u logopedy jest leczony u neurologa ma zaburzenia psychoruchowe i mowy ma też podejrzenia astmy i napięcie mięśniowe i krzywe kolana czy powinnam starać się o orzeczenie o niepełnosprawności czasowej? Wychowuje synka sama nie mam możliwości podjęcia pracy dlatego że dziecko regularnie choruje na zapalenie oskrzeli przez 20mies było to 10razy 3razy z obturacja

Dzień dobry Pani,

Warto byłoby skonsultować to z pediatrą prowadzącym Pani synka.

Z życzeniami dla Pani pomyślności i radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605