Co zrobić w przypadku napadów płaczu, stanów lękowych, bólu kręgosłupa oraz kołatania serca?

Witam. Jestem osobą pogodną, wesołą, ale zdarzają mi się złe chwile: napady płaczu, stany lękowe, czasem aż dostaje drgawek, mam częste bóle kręgosłupa, głowy, kuje mnie serce, mam kołatania serca. Miałam bardzo ciężkie przeżycia, ale już staram się o nich nie myśleć. Może przejmuje się podświadomie? Nie umiem tego wytłumaczyć. Nie wiem, co robić. Może powinnam zażywać jakieś leki? Są jakieś bez recepty? Bardzo mnie to męczy, mogę jedynie dodać, że aktualnie prowadzę dużo spokojniejsze życie. Może teraz odbija się na mnie moja przeszłość, moje dzieciństwo, moje lata dojrzewania? Kobieta, 20 lat.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :

Zaprezentowane przez Panią symptomy, wymagałyby bezpośredniej konsultacji, u Lekarza pierwszego kontaktu (Lekarz zadecyduje o dalszym postępowaniu diagnostycznym/leczeniu specjalistycznym, po wstępnym rozpoznaniu symptomatycznym).

Serdeczności oraz tylko pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605