Co zrobić w przypadku powstania pęcherzy po goleniu miejsc intymnych?

Po goleniu kremem miejsca intymnego (dość mocno sunąłem łopatką) zaraz przy "początku" prącia u gory pojawiły się 2 pęcherze. Jeden jest twardy i znajduje się tak jakby na żyle, gdy nim poruszam żyła wędruje za nim, zauważyłem też że się przez to przemieściła. Drugi pęcherz był podobny lecz miękki, gdy go ścisnąłem wypłynęła minimalna ilość ropy a później krew, po czym prawie przez to zemdlałem. Nie jestem raczej wrażliwy na krew i nie wiem co mogło to spowodować. Teraz skóra jest w tym miejscu podrażniona i cały czas ropieje z minimalną ilością krwi. Mam tą dolegliwość od jakiś 3tyg. Co to może być i do jakiego lekarza powinienem się udać?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Prawdopodobnie doszło do nadkażenia mieszków włosowych. W pierwszej kolejności powinien Pan zgłosić się do lekarza rodzinnego.