Co zrobić w przypadku przepukliny pachwinowej w ciąży?

Witam, jestem w Ciazy I mam przepukline w pachwinie czasem gdy przepuklina wychodzi czuje bol w wardze sromowej . Dzis przy kapieli zauwazylam ze ta warga ( po prawej stronie tam gdzie jest przepuklina) jest cala w zylach bylam z tym u lekarza ale nie moga nic zrobic z przepuklina nie zauwarzylam wtedy tych zyl na wardze czy mam powod do zamartwiania sie?

Warga sromowa w ciąży z widoczną siatką naczyń może świadczyć o żylakach sromu, proszę się z ginekologiem konsultować, jednak niestety niewiele można w tek kwestii zrobić w ciąży