Co zrobić w przypadku przyspieszonej pracy serca, stale podwyższonej temperaturze oraz częstego bólu głowy?

Witam, mam 22 lata i od kilku miesięcy zmagam się z następującymi problemami: przyspieszona akcja serca (90-100 uderzeń na minutę) przy niskim ciśnieniu (80/40), nadmierna potliwość, stale podwyższona temperatura ciała (37,5-38°C), częste i bardzo silne bóle głowy, wraz z chronicznym zmęczeniem, brakiem koncentracji i niedawno nawet zaburzeniami koordynacji ruchowej oraz biegunka. Przez ostanie dwa lata leczyłam się na niedoczynność tarczycy, ale po ostatnich badaniach które miałam dwa tygodnie temu lekarz stwierdziła że wyniki są na tyle dobre, że powyższe dolegliwości nie są spowodowane tarczycą. W badaniach krwi i moczu również wszystkie wskaźniki były w normie, zatem anemia też nie może być powodem mojego złego samopoczucia. Nie ukrywam, że przez pracę i uczelnię długo ignorowałam objawy zwalając je na przemęczenie, ale teraz zaczęły mi doskwierać do tego stopnia że ledwo mogę wybrać się na spacer nie czując zawrotów głowy i słabnięcia, a przez nieustanne bóle głowy i szum w uszach trudno mi się skupić nawet na układaniu prostych zdań podczas rozmowy. Teraz czekam na wizytę u neurologa w przyszłym tygodniu. Czy jest coś szczególnego, o co powinnam się go dopytać oprócz przedstawienia objawów? Jestem zdesperowana i szczerze trochę przestraszona.

Opisane objawy : " przyspieszona akcja serca (90-100 uderzeń na minutę) przy niskim ciśnieniu (80/40), nadmierna potliwość, stale podwyższona temperatura ciała (37,5-38°C), częste i bardzo silne bóle głowy, wraz z chronicznym zmęczeniem, brakiem koncentracji i niedawno nawet zaburzeniami koordynacji ruchowej oraz biegunka. Przez ostanie dwa lata leczyłam się na niedoczynność tarczycy, " mogłyby świadczyć o wtórnej, polekowej nadczynności tarczycy !
Jak miesiączki? Jaka dieta ?? Czy Pani nie chudnie?? Jaki stan ogólny, nastrój , sen ?? Dodatkowo hipotonia, przemęczenie...spadek nastroju: " przez pracę i uczelnię długo ignorowałam objawy zwalając je na przemęczenie, ale teraz zaczęły mi doskwierać do tego stopnia że ledwo mogę wybrać się na spacer nie czując zawrotów głowy i słabnięcia, a przez nieustanne bóle głowy i szum w uszach trudno mi się skupić nawet na układaniu prostych zdań podczas rozmowy." ?
Konieczna pełna konsultacja, z dokumentacją . Ważny stan pacjenta, wywiad, objawy uszkodzenia mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów . Kontrolne badania krwi !
Pozdrawiam i zapraszam