Co zrobić z przedwczesnym wytryskiem u 26-latka?

Witam mam 26 lat mój problem to przedwczesny wytrysk. Kochając się z kobieta po kilku ruchach mój stosunek się zakończą . Często się masturbuje ale nie wiem czy ma to coś wspólnego . Od dłuższego czasu zastanawiam się co bym mugł zrobić w tej sytuacji i czy można przedłużysz stosunek ?

Dzień dobry!

Nawyki masturbacyjne mogą, ale nie muszą mieć wpływu.
Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie (prowadzi lekarz) i psychoterapeutycznie (prowadzi psycholog).

Pozdrawiam!