Co zrobić z przerzedzeniami?

Witam, mam 20 lat, jestem mężczyzną i moim problemem są przerzedzone włosy. Wiem, mam to już od dawna, ponieważ oglądałem zdjęcia sprzed 1,5 roku i wyraźnie to widać. Mam taki problem tylko z jedną stroną głowy. Wydaje mi się, że ten proces w ostatnim czasie bardziej się nasilił, włosy stały się cieńsze, zmieniły kolor na jaśniejsze oczywiście tylko z jednej strony głowy. Zaczesywanie tego miejsca nic nie daje, ponieważ po jakimś czasie same się układają i odsłaniają się te przerzedzenia. Bardzo bym prosił o jakąś pomoc, ponieważ jest to dla mnie dużym problemem. Dodaje także zdjęcia, żeby bardziej zobrazować problem. http://img837.imageshack.us/i/dsc00220eu.jpg/ http://img709.imageshack.us/i/dsc00236wl.jpg/

Witam serdecznie,

Przyczyn nadmiernego wypadania włosów jest bardzo wiele, poprzez choroby skóry, przyczyny hormonalne, czy choroby ogólnoustrojowe. Jeżeli do tej pory nie udało się Pan samemu uporać z problemem warto zastanowić się nad wizytą u dermatologa. Być może wskazane jest leczenie.

Zachęcam również do odwiedzenia lekarza rodzinnego i wykonania chociaż podstawowych badań laboratoryjnych (na przykład w kierunku niedokrwistości czy chorób tarczycy).

Warto zadbać także o swoją dietę - wzbogacić ją w witaminy i minerały.

Pozdrawiam