Przerzedzone włosy na skroniach

Moim problemem są przerzedzone włosy na skroniach, Ponadto mam niewielkie zakola. Kiedyś bardzo mi wypadały, od 1.5 roku wypada mi ich ok.60 dziennie. Mam PCOS, aczkolwiek hormony zawsze miałam raczej w normie, tarczyca, morfologia również prawidłowe. W ciąże zaszłam bez problemu, nie mam nadwagi. Planuję zrobić sobie wszystkie możliwe badania ale panicznie boję się, że te włosy mi już nigdy nie odrosną. Czy to możliwe? Mam wrażenie,ze na skroniach one nie odrastają, widzę tam żadnych baby hair.

Z dietetycznego punktu widzenia warto jeszcze sprawdzić niedobory mikroelementów w diecie, ale raczej dodatkowo.

Pozdrawiam