Co zrobić z tą skórą na twarzy?

Witam, mam problem z skórą twarzy. Pomimo codziennej pielęgnacji, mycia żelami do twarzy, używania peelingu i kremów problem nie ustaje. Czerwona i łuszcząca się skóra na skroni. Co dziwne problem dotyczy tylko jednej strony twarzy. Jak już pisałem pomimo różnych preparatów stosowanych codziennie skóra jest bardzo nieprzyjemna w dotyku - szorstka, widać łuszczące się skórki.

Proponuję wprowadzić preparaty ułatwiające naskórkowanie, np. Cicalfate albo Cicaplast, stosowań dwa razy dziennie i pamiętać o bezwzględnej ochronie przeciwsłonecznej skóry twarzy. Jeśli problem będzie się nasilał, warto rozważyć konsultację dermatologiczną.