Czy mogę stosować jeszcze jakieś preparaty do pielęgnacji skóry?

Witam. Jak dbać o pielęgnacje twarzy przy kuracji izotretynoiną? Stosuję do mycia twarzy i ciała La roche posay effaclar. Emulsję do ciała emolium. Rano i wieczorem do nawilżania twarzy stosuję La Roche-Posay Effaclar H. Oczywiście pomadkę. Jeszcze mogę jakieś preparaty do pielęgnacji skóry stosować?

Dzień dobry, powinna Pani pamiętać również o bezwzględnej ochronie przeciwsłonecznej. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.