Jaki zmiennik tego kremu mogę zastosować?

Witam. Aktualnie jestem na kuracji kremem Aklief. Dermatolog poleciła mi La Roche Posay Effaclar H do nawilżenia. Jest on bardzo tłusty, ale mam wrażenie, że nie nawilża. Proszę o jakiś zamiennik.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji zbada stan skóry, jej nawodnienie i natłuszczenie. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl