Trądzik na brodzie

Witam od dłuższego czasu mam problem z trądzikiem na brodzie. Mam takie czerwone plamki byłem u lekarza rodzinnego przepisał maść z apteki. Smarowałem na noc, rano wszystko prawie zagojone a godzinę już tak jak wcześniej. Kuzynka farmaceutka dała mi Vichy Normadern Gel do mycia twarzy i Vichy Normadern Soin hydrant. I problem nadal pozostaję jak wyleczyć skórę z trądziku ?

Witam,

proponuję:

1. preparaty clindacne/skinoren naprzemiennie wieczorem na twarz
lub
benzacne na noc i effaclar la roche posay na dzienń
lub
tetralysal 300 mg 2x1 tabl/8 dni potem 1x1 tabl/32 dni
lub
izotretynoina 20 mg dziennie przez 4 miesiące

Pozdrawiam

A czy były wykonywane badania i wykonywane zabiegi na trądzik i blizny?

Można zastosować zabiegi peelingów medycznych oraz można dobrać kurację lekową.