Wągry na nosie i brodzie

Od ostatniego czasu pojawają się na mojej skórze ogromne ilości wągrów (na twarzy). Mam 15 lat i wiem że to normalne ale wcześniej nie miałam ich aż tak dużo. Mam cerę mieszaną i najwiecej wągrów znajduje sie na nosie oraz brodzie. Szukam jakiegoś sposobu na pozbycie się ich, najlepiej jak najmniejszym kosztem.

Witam,
1. mydło siarkowe
2. Clindacne żel na noc co drugi dzień naprzemiennie z Skinoren krem też na noc.
3. Krem Pharmaceris Almond
4. Seria effaclar z La Roche Posay do pielęgnacji skóry
Pozdrawiam