Co zrobić z takim zębem u syna?

Proszę o pomoc. Rocznemu synkowi urósł Ząb w kształcie litery T. Niewiem gdzie się z tym udać. Przeszkadza mu bardzo. Nigdy czegoś takiego nie widzialam i nie wiem czy mam czekać jak Mleczak wypadnie czy szukać ratunku.

W uzębieniu mlecznym zdarzają się różne anomalie w budowie, np. zęby dwoiste (zlane, zrośnięte lub bliźniacze), które wymagają zazwyczaj tylko obserwacji. Najlepiej skonsultować się z lekarzem stomatologiem specjalizującym się w stomatologii dziecięcej by rozwiać Pani wątpliwości.