Co zrobić z tym wynikiem MR?

Witam mam pytanie robiłam prześwietlenie kręgosłupa szyjnego wyszło ze mam lordoze szyjna robiłam badania krwi wszystko wyszło dobrze, byłam u laryngologa który powiedział ze tez jest wszystko okey czekam teraz na tomografie, dolegliwości które mam bardzo utrudniają mi normalne funkcjonowanie mianowicie ból jako ból nie jest jakiś straszny da się przeżyć bez tabletek przeciwbólowych czasem promieniuje na potylice ALE zawroty głowy i wrażenie omdlenia są tak okropne ze boje się wychodzić z domu nie chodzę do pracy bo nie dałabym rady. Od 3 dni są bardziej nasilone. Zawroty bardziej przypominają dobre upojenie alkoholowe a wrażenia omdlenia jakby brakowało mi sił w nogach. Jak mogę sobie pomoc ? Mam wrażenie ze żaden z lekarzy soe nie przejmuje moim stanem. Mam 23 lata chciałabym znowu normalnie funkcjonować

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości mogą mieć podłoże emocjonalne, wówczas badania dodatkowe niczego nie wniosą. Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego lub kontakt z psychiatrą/psychologiem. Zbadają, ocenią profil osobowości, poziom lęku itp. Przy tego typu dolegliwościach objawy bywają identyczne, jednak leczenie jest inne. Powodzenia W. Łuczkowski.