Co zrobić z tym, że mój partner ma za dużego penisa, a ja za małe wejście do pochwy?

Poznałam niedawno fajnego faceta, chcemy być ze sobą, ale jest "mały" problem - on ma za dużego penisa, a ja za małe wejście do pochwy. Nie możemy rozpocząć razem życia seksualnego. Mamy oboje po ok. 40 lat. Mój partner nie chce mi zrobić krzywdy, jest bardzo wyrozumiały. Proszę o podpowiedź jak rozwiązać ten problem.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Problem niedopasowania fizycznego nie jest odosobnionym przypadkiem, jednakże nie ma powodów do zmartwień, gdyż czasami wystarcza dłuższa gra wstępna i dobre nawilżenie. Pochwa jest narządem bardzo rozciągliwym (wystarczy pomyśleć chociażby o przystosowania do porodu) i powinna dopasować się nawet do dużego penisa.
Jeśli nadal współżycie będzie niemożliwe to proponuję skonsultować problem z ginekologiem w celu ewentualnej plastyki pochwy.
Redakcja abcZdrowie.pl