Czy pochwa może zrobić się ogromna?

Witam, od miesiąca podczas odbywania stosunku z partnerką. Jak już mocno ją pobudzę i zrobi się wilgotna i luźna nie czuję, że jestem w środku, nie czuję ruchów penisa. Pochwa robi się ogromna. Co z tym zrobić? Penis stoi jak należy i nawet nie opada? Pomocy, czy pochwa może być ogromna w zwodzie? Mam 22 cm penisa.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Trudno na podstawie Pana opisu stwierdzić, co naprawdę dzieje się z pochwą Pańskiej partnerki, ale jest dość mało prawdopodobne, aby doszło do nagłego zwiększenia jej wymiarów. Warto posiadać w tym względzie również opinię kobiety, gdyż w przypadku zbyt dużych rozmiarów pochwy i ona nie będzie odczuwała bodźców w czasie współżycia. Jeśli natomiast Pana partnerka odczuwa wszystko normalnie być może problem tkwi w Pana sposobie odczuwania, a nie w samych rozmiarach. Proszę pamiętać, że mitem jest jakoby pochwa zwiększała swoje rozmiary w wyniku intensywnego współżycia płciowego. Jedynym stanem, który może zmieniać rozmiary żeńskich narządów płciowych jest ciąża. Po porodzie drogami natury rzeczywiście dochodzi do rozciągania pochwy i odczuwanie przyjemności podczas współżycia może być wtedy utrudnione. Najlepiej porozmawiać więc o tym problemie z partnerką. Jeśli i ona zauważała, że doszło do jakichś zmian warto porozmawiać o tym z ginekologiem chociażby przy następnej wizycie.

Pozdrawiam