Pochwa o dużych rozmiarach u dziewicy

Przy pierwszym stosunku chłopak powiedział mi ze moja pochwa jest duża. ja sama nie czułam go w środku podczas stosunku. Chłopak ma członka o standardowym rozm. Czy to możliwe ze dziewica moze miec pochwę o dużych rozm. Jaka moze byc przyczyna tego.

Dzień dobry.

Rozmiary pochwy, podobnie jak rozmiary członka, mogą być zróżnicowane. Jej wielkość nie jest zależna od dziewictwa. W przypadkach dużej różnicy między rozmiarami rzeczywiście mogą pojawiać się odczucia zmniejszonej stymulacji podczas współżycia. Można temu zaradzić, poprzez dobór odpowiednich pozycji seksualnych oraz ćwiczenie mięśni Kegla.

Pozdrawiam.

Rozmiar można poprawić funkcjonalnie przez umiejętne kurczenie wejścia do pochwy.
Pozwalają na to ćwiczenia mm.Kegla.
Pozdrawiam. JW