Dlaczego mam zbyt luźną pochwę?

Partner mowi ze jestem zbyt luzna i nie odczuwa przyjemnosci podczas stosunku. Ja natomiast czuje go normalnie. Czy jest możliwe ze pomimo tego ze ja odczuwam partnera on moze nie czuc mnie??

Niektóre kobiety faktycznie mają anatomicznie luźniejszą pochwę, być może stało się tak również w Pani przypadku. Zalecam regularne ćwiczenia mięśni Kegla - efekty mogą być naprawdę imponujące. Ostateczną deską ratunku jest operacja plastyczna pochwy, jednak sądzę, że dzięki systematycznemu wysiłkowi uda się Pani jej uniknąć. http://www.slomka.org/