Duży rozmiar pochwy - co robić?

Moja partnerka podczas odbywania stosunku, jak się podnieci, zrobi się wilgotna - to ma ogromną pochwę. Jak odbywamy dalszy ciąg stosunku to nic nie czuje, a nie mam małego penisa. Pomocy.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisany problem seksualny może wynikać ze zbyt małego napięcia mięśni Kegla podczas stosunku lub z wielkości pochwy partnerki.
Warto wiedzieć, że pochwa jest narządem bardzo rozciągliwym i w stanie odpowiedniego podniecenia potrafi znacznie zwiększyć swoje rozmiary. Za stan napięcia ścian pochwy odpowiadają mięśnie miednicy określane mianem mięśni Kegla.
Być może odpowiedni trening mięśni Kegla oraz odpowiednie pozycje pomogą rozwiązać opisany problem.
Ćwiczenia mięśni Kegla są opisane na łamach naszego serwisu seksguru.pl - proponuję, aby partnerka zapoznała się z metodami ćwiczenia tych mięśni. Pozwoli to dostarczyć nowych doznań podczas seksu.
Wskazane jest również zastosowanie odpowiednich pozycji, tzn. takich, w których światło pochwy naturalnie zostanie uciśnięte poprzez mięśnie miednicy dzięki odpowiedniemi ułożeniu ud i bioder.

Redakcja abcZdrowie.pl