Codzienne regularne stosunki a prawdopodobieństwo ciąży

Witam :) Przez ostatnich kilka tygodni regularnie kochałem się ze swoim chłopakiem średnio 2 razy dziennie (bez zabezpieczenia) również w czasie miesiączki, którą dostałam 25.10.2012. Jak pisałam wcześniej, kochaliśmy się codziennie z wyjątkiem dni od 7.11 do 14.11. Teraz jestem 4 dni przed spodziewaną miesiączka. Mam normalne bóle takie jak obrzęk i ból piersi, kręgosłupa, wzięty brzuch. Czy mimo to jest szansa na to, że mogę być w ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Witam, w treści zapytania nie podaje Pani informacji na temat długości Pani cykli, co uniemożliwia wyliczenie dni płodnych. Jeżeli do stosunków dochodziło regularnie, to szanse na ciążę są wysokie. Opisywane dolegliwości nie są na tyle specyficzne, by móc potwierdzić/wykluczyć ciążę. W obecnej sytuacji wskazane byłoby odczekanie wspomnianych 4 dni i wykonanie testu ciążowego z porannej porcji moczu. Pozdrawiam