Codzienne silne bóle brzucha u 23-latki

Witam, od długiego czasu praktycznie codziennie zmagam się z silnym bólem brzucha, najczęściej po prawej stronie, ale głównie ból jest rozległy. Zauważyłam, że ból nasila się po jeździe rowerem. Niestety nie wiem po jakiej żywności boli bardziej, bo po prostu boli cały czas. Mam dużą ilość gazów i częste problemy z wypróżnieniem się. Miałam gastroskopie, a także stwierdzono u mnie obecność Helicobacter pylori. Dostałam antybiotyk na tę baterię, a co do reszty to lekarz stwierdził, że jest to Zespół Jelita Drażliwego. Jednak odżywiając się bardzo zdrowo i ograniczając produkty FODMAP nadal odczuwam silne bóle. Jakie jeszcze badania mogę wykonać i czy aby na pewno nie wskazuje to na jakąś inną, poważna chorobę? Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry, proszę dokończyć terapię antybiotykową. Warto wykonać także USG. Dodatkowo bóle brzucha mogą mieć też podłoże psychiczne, proszę ograniczać stres lub zgłosić się do specjalisty.