Codzienne stany podgorączkowe, zgrubienia za uchem, ból w okolicy łopatki, osłabienie i senność

Witam,mam 23lata.Od ok.3 tyg, miewam niemal codziennie stany podgorączkowe (37-37.5st),wyczułam miesiąc temu za uchem i pod żuchwą pewne zgrubienia(nie są one bolesne). Odczuwałam także ból w okolicy lewej łopatki. Lekarz rodzinny zlecił RTG kręgosłupa i klatki piersiowej(nie wykazało żadnych zmian) oraz morfologię(podwyższoneMCH,MCHC,Limfocyty,PDW,P-LCR),mocz w porządku. Dodatkowo od kilku miesięcy czuję się bardzo osłabiona i senna. Czy są to niepokojące objawy?Proszę o jakąkolwiek poradę...

Magdalena StusiĹska

Zgrubienia mogą być powiększonymi wezłami chłonnymi. Podwyższone limfocyty mogą wskazywać na infekcję- być może gardła lub okolic? Warto wykonać także badanie poziomu CRP i TSH.