Powiększone węzły chłonne szyjne, kaszel, osłabienie i stan podgorączkowy

Witam , od około tygodnia mam powiększone węzły chłonne szyjne , kaszel , stan podgorączkowy ok.37 i jestem osłabiony i miewam zawroty głowy. Byłem u lekarza i przepisał leki na odporność i oczyszczenie dróg oddechowych. Bardzo się martwie bo naczytałem sie w internecie o białaczce , ziarnicy itp. Dodam , że od około miesiąca wymyslam sobie choroby i juz zaczynam jakąś nerwice podejrzewac. Miesiąc temu byłem na badaniach krwi i wyszły dobrze ale , bylem tez na USG i tez wyszło dobrze.

Stan podgorączkowy a z tym osłabienie zmeczenie to normalne. Pytanie skąd to jest?

Kaszel zapewne objaw infkecji, , powięksozne węzły ? - boli gardło ? szyjna ? czy te powiększone węzły chłonne są bolesne czy nie ?

co było miesiąc temu to miesiąc temu :)
Dolegliwości masz od tygodnia .

Idź do lekarza - trzba obejrzeć gardło , osłuchać.

powodzenia