Codzienne zawroty głowy a obniżenie pobudliwości błędnika

Witam Od 1.5 roku kręci mi się codziennie w głowie jedyne co lekarze zauważyli to obniżona pobudliwość prawego błędnika 16% ale laryngolog uznał że jest na granicy normy i nie będzie go leczył inny lekarz uznał że coś mi błędnik podrażnia i dlatego tak on reaguje co mam w takiej sytuacji zrobić dodam że nie mam oczopląsu i byłam konsultowana przez neurologa okulistę rehabilitanta masażystę endokrynologa ginekologa i wszystko jest w porządku. Proszę o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Najwidoczniej obniżenie pobudliwości błędnika, mimo, że na granicy normy odpowiada za Pani dolegliwości. Warto poprosić laryngologa o pomoc, ponieważ objawy utrudniają Pani życie. Należy pamiętać, że leczymy pacjenta a nie wyniki i czasami mimo nieznacznych odchyleń konieczna jest pomoc lekarska.