Napadowe bóle głowy, zawroty głowy, nudności, zaburzenia równowagi

Witam. Od 1,5 roku mam napadowe bóle głowy, zawroty głowy codziennie, nudności, zaburzenia równowagi, szumy uszne. Miałam wykonane badanie błędnika i stwierdzono obniżoną o 16% pobudliwość prawego, ale słuch jest w porządku.Byłam u laryngologa neurologa ginekologa endokrynologa i uznali że wszystko jest w porządku. Mam pytanie czy może to być zapalenie nerwu przedsionkowego?Jeżeli tak to do jakiego lekarza mam się udać i jak to się leczy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli byłoby to zapalenie nerwu przedsionkowego, to wykryłby je laryngolog lub neurolog, w zwiazku z tym że ma ono najczęsciej etiologię wirusowa, leczenie jest objawowe - leki antyhistaminowe, przeciwwymiotne.
Pozdrawiam